ارزش نام تجاری

ارزش نام تجاری (برند)

امروزه ، سرمایه ی اصلی بسیاری از کسب و کارها ، نام های تجاری آن ها است.برای دهه ها ، ارزش یک شرکت بر حسب املاک ، سپس دارایی های ملموس ، کارخانه ها و تجهیزاتش اندازه گیری می شد.با این حال ، اخیرا به این نتیجه رسیده اند که ارزش واقعی یک شرکت ، جایی بیرون از آن ،  یعنی در اذهان خریداران بالقوه قرار دارد.

مدتها پیش در سال ۱۳۶۲، ارزش نام تجاری ما در چهارچوب  اصول مهم شرکت پایه گذاری گردید. و بر این اساس این خط مشی ، یادآور هویت سازمانی ما شد ، که در قالب کاراکترهای این نام تجاری به تصویر درآمده وهمواره تمام تلاش ما پیگیری  دقیق در راستای این اصل مهم بوده است.

بهره وری و کیفیت

اکنون صنایع برودتی ملکی با برند تجاری سرماسل ضمن بروز رساندن توان تکنولوژی خودهمراه با برنامه ریزی و هدایت آن به سوی بهره وردی هرچه بیشتر ، مسئولیت سنگین جهت رسیدن به کیفیت برتر مطابق با استاندارهای ملی و بین الملی بر دوش خود احساس می کند.

جایگاه مشتری

ما مشتریان محترم را شریک تجاری خود دانسته و بر این اساس با بهره گیری از تفکر بهبود مستمر با تولید و عرضه محصولات با کیفیت مطلوب، و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش در راستای برآورده ساختن اهداف اولیه  در حفظ ارزش برند تجاری گام برداشته و با این عقیده که ” خشنود کردن مشتریان کافی نیست ، بلکه سعی کنید انها را شیفته کار خود کنید”  فعالیت خود را ادامه می دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *