در ساختمان برج های خنک کننده با استفاده از فایبر گلاس مشکل زنگ زدگی و خوردگی به وجود نخواهد آمد که این باعث افزایش طول عمر برج و کاهش هزینه نگهداری گشته و درپی گذشت زمان تغییر حالت و رنگ نمی دهد.

از آنجایی که بسیاری از مصرف کنندگان علاقه مند به استفاده از برج خنک کننده فایبرگلاس می باشند، صنایع برودتی ملکی به تولید و عرضه این برج خنک کن ها پرداخته است.

کیفیت مواد به کار رفته، استحکام، عمر طولانی، نگهداری ساده و عملکرد عالی از مزیت های این دستگاه ها نسبت به انواع مشابه می باشد.

برج های خنک کننده  در ظرفیت های ۱۰  الی ۱۰۰۰ تن تبرید به صورت مدار بسته و مدار باز طراحی و تولید می گردد که مناسب کار باسیستم های چیلر تراکمی آبی و پکیج یونیت های آبی و… می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش مهندسی فروش تماس حاصل فرمایید.

معرفی صنایع برودتی ملکی (سرماسل) صنایع برودتی ملکی (سرماسل) به مدیریت آقای عزیز ملکی در سال ۱۳۶۲ در راستای تحقق اهدافی چون پاسخگویی به نیازهای صنعت در حوزه سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین توسعه فناوری های نوین آغاز به کار کرد. فعالیت این مجموعه در ابتدا در زمینه واردات تجهیزات برودتی بوده که پس از آن با انگیزه تولید سیستم های برودتی اقدام به احداث کارخانه ای در اهواز نمود. در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سیستم های تهویه مطبوع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کمک به امور تدارکاتی دفتر مرکزی تهران در ابتدای جاده مخصوص کرج تأسیس گردید.

به کمک نیاز دارید؟ یا به دنبال یک نماینده

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه, 9 صبح تا 5 بعدازظهر
کپی رایت 2024, صنایع برودتی ملکی. تمامی حقوق سایت محفوظ است.
Translate »