معرفی صنایع برودتی ملکی (سرماسل)

صنایع برودتی ملکی (سرماسل) به مدیریت آقای عزیز ملکی در سال ۱۳۶۲ در راستای تحقق اهدافی چون پاسخگویی به نیازهای صنعت در حوزه سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین توسعه فناوری های نوین آغاز به کار کرد. فعالیت این مجموعه در ابتدا در زمینه واردات تجهیزات برودتی بوده که پس از آن با انگیزه تولید سیستم های برودتی اقدام به احداث کارخانه ای در اهواز نمود.

در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سیستم های تهویه مطبوع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کمک به امور تدارکاتی دفتر مرکزی تهران در ابتدای جاده مخصوص کرج تأسیس گردید.

صنایع برودتی ملکی همواره تلاشگر و پویا با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا با برنامه ریزی و تأکید بر نوآوری به عنوان یک مجموعه معتبر و صاحب نام در صنعت سیستم های برودتی و تهویه مطبوع جایگاه مناسبی در ایران و همچنین صادرات به کشورهای منطقه را دارا می باشد.

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که می‌تواند به رقابتی‌تر شدن بازار و صنعت سیستم های برودتی و تهویه مطبوع کمک کند، عرضه متنوع محصولات با کیفیت و جدید می باشد. صنایع برودتی ملکی با این انگیزه از طریق اخذ نمایندگی و واردات برندهای مشهور و معتبر دنیا از قبیل Packless, Dixell, Sunoco, Harp Castel, و GVN به نوبه خود سعی در رونق و تحرک بخشی به این صنعت کرده است.

 

تولیدات و خدمات

صنایع برودتی ملکی با اولویت قرار دادن تأمین نیازهای طیف وسیعی از مشتریان و فعالیت در طول سالیان متمادی با اجرای پروژه های متعددی در ایران و منطقه در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی و لبنی، داروسازی، بیمارستان ها و پروژه های بزرگ ساختمانی کشور، تجربیات ارزنده ای بدست آورده است که بخشی از فعالیت های این مجموعه به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سیستم های برودتی شامل انواع سردخانه های ثابت، متحرک و پرتابل – انواع درب سردخانه تونل انجماد – تجهیزات آزمایشگاهی – آیس بانک – کوئل های صنعتی – سیستم تبرید مرکزی (رک) – کارخانه یخ سازی

  • طراحی، تولید، نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع شامل انواع چیلر و مینی چیلر- هواساز – پکیج یونیت – مبدل های حرارتی

  • تامین کننده انواع قطعات و تجهیزات

  • خدمات بازرگانی (صادرات، واردات و پخش)

  • خدمات مشاوره فنی و طراحی بر اساس نیاز مشتریان

  • خدمات پس از فروش

  • برگزاری دوره های ویژه و کامل آموزشی

 

مشتری مداری

از جمله ارزش های سازمانی صنایع برودتی ملکی تکریم مشتریان است که جلب رضایت آنها با برنامه هایی چون افزایش بهره وری، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب، تحویل به موقع سفارشات و ارائه خدمات پس از فروش هم راستا می باشد. همچنین این مجموعه در راستای انجام وظایف خود در امر فروش محصولات، در جهت تکریم ارباب رجوع توانسته است با راه اندازی فروشگاه آنلاین نیز اقدامی جهت کاهش مراجعه حضوری مشتریان به محل مجموعه نماید. مشتری مداری تنها یک شعار نیست و صنایع برودتی ملکی همواره مشتریان را شریک تجاری خود دانسته و سعی در شیفته کردن آنها در جهت گسترش فعالیت های مجموعه را سر لوحه اهداف خود قرار داده است.

تحقیق و توسعه

واحد تحقيق و توسعه (R&D) صنایع برودتی ملکی در راستای اهداف سازمانی مجموعه، با رویکرد ایجاد مجموعه دانش بنیان و با بکار گیری ایده های نو در مهندسی در جهت رفع مشکلات مرتبط، افزایش راندمان و بهبود کیفیت محصولات و خدمات، طراحی و تولید محصولات جدید با در نظر گرفتن نیازمندی های حال و آینده صنعت فعالیت می نماید.

 

ارزش های کیفی

صنایع برودتی ملکی بر آن است تا از طریق تعامل سازنده با موسسات دانش بنیان، بهره گیری از دانش و فناوری های حوزه سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و با به کارگیری نیروهای متخصص و محقق جهت بروز رساندن توان تکنولوژیکی خود، گام های موثری را در عرصه صنعت کشور بردارد. بدلیل اهمیت بهره گیری از استانداردها در جهت تولید محصولات با کیفیت و صادرات در سطح منطقه دریافت گواهینامه های ISO 9001:2008 و CE موید این واقعیت است.

معرفی صنایع برودتی ملکی (سرماسل) صنایع برودتی ملکی (سرماسل) به مدیریت آقای عزیز ملکی در سال ۱۳۶۲ در راستای تحقق اهدافی چون پاسخگویی به نیازهای صنعت در حوزه سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین توسعه فناوری های نوین آغاز به کار کرد. فعالیت این مجموعه در ابتدا در زمینه واردات تجهیزات برودتی بوده که پس از آن با انگیزه تولید سیستم های برودتی اقدام به احداث کارخانه ای در اهواز نمود. در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سیستم های تهویه مطبوع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کمک به امور تدارکاتی دفتر مرکزی تهران در ابتدای جاده مخصوص کرج تأسیس گردید.

به کمک نیاز دارید؟ یا به دنبال یک نماینده

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه, 9 صبح تا 5 بعدازظهر
کپی رایت 2024, صنایع برودتی ملکی. تمامی حقوق سایت محفوظ است.
Translate »