۱٫ فن کویل های زمینی بالازن دکوراتیو فایبرگلاس صنایع برودتی ملکی فوق با کویل سه رديفه ۳/۸ اینچ و فین آلمینیومی ۱۴پره در اينچ بصورت FINPLATE و همراه با فیلتر آلمینیومی قابل شستشو ارائه گردیده است.
۲٫ کویل های تمامی فن کوئل های صنایع برودتی ملکی با پیشرفته ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید می گردند و بدلیل استفاده از تکنولوژی پیشرفته فین های صفحه ای (FIN PLATE) از سطح تبادل حرارتی بالایی در مقایسه با انواع کویل های مشابه برخوردارمی باشند
۳٫ فن کوئل های زمینی و سقفی صنایع برودتی ملکی دارای فن سانتریفوژ از جنس ABS با حداقل دسیبل صدا و بالانس استاتیکی و دینامیکی می باشد
۴٫ بدنه فن کوئل های زمینی بالازن دکوراتیو از جنس فایبرگلاس تولید می گردند.
۵٫ مقادیر هوادهی و قدرت سرمایش و گرمایش فن کوئل های صنایع برودتی ملکی فوق بر اساس دور حداکثر (و با شرایط طرح داخل) در نظر گرفته شده است که لازم است برای کارکرد در دور متوسط ضریب تصحیح مربوطه حدود ۰٫۸۵ اعمال گردد.
۶٫ کلیه فن کوئل های دکوراتیو صنایع برودتی ملکی از تاریخ تحویل به مدت ۱۲ ماه و از زمان راه اندازی اولیه به مدت یک سال گارانتی دارد .

معرفی صنایع برودتی ملکی (سرماسل) صنایع برودتی ملکی (سرماسل) به مدیریت آقای عزیز ملکی در سال ۱۳۶۲ در راستای تحقق اهدافی چون پاسخگویی به نیازهای صنعت در حوزه سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین توسعه فناوری های نوین آغاز به کار کرد. فعالیت این مجموعه در ابتدا در زمینه واردات تجهیزات برودتی بوده که پس از آن با انگیزه تولید سیستم های برودتی اقدام به احداث کارخانه ای در اهواز نمود. در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سیستم های تهویه مطبوع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، کمک به امور تدارکاتی دفتر مرکزی تهران در ابتدای جاده مخصوص کرج تأسیس گردید.

به کمک نیاز دارید؟ یا به دنبال یک نماینده

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه, 9 صبح تا 5 بعدازظهر
کپی رایت 2024, صنایع برودتی ملکی. تمامی حقوق سایت محفوظ است.
Translate »